Alo Sigortam A.Ş.

Şirketimiz 10 Kişilik Ekibi, 6 Yetkili Acentelik, 3000 müşteri ve 2,000,000 TL yıllık üretimiyle sektörde kendini ispatlamış kurumsal bir yapıdır.

Sigorta sektöründe geniş bir portföye, bilgi ve deneyime sahiptir. Bireysel ve kurumsal riskleri doğru tesbit ederek analizleri profesyonel uzmanları aracılığıyla yapar. Bu risklerin fiyatlandırmasını piyasadaki rekabet ortamına uygun şartlarda düzenleyerek sizlere özel çözümler üretmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler;

işletmenin risklerinin tespiti, tanımlanması, değerlenmesi, riskleri azaltıcı ve yokedici önlemler sunulması, yok edilemeyen risklerin 3. şahıslara transferi ki başlıca yöntem sigortalamadır.

Alo Sigortam A.Ş. alanında  uzman kadrosuyla, kurumların fiziksel değerlerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence altına almadan önce; risklerin tanımlanması ve analiz edilmesi, olası  hasarların değerlendirilmesi ve risklere karşı uygulanacak koruma önlemlerinin  belirlenmesi amacıyla hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışma süresince ayrıca risklerin azaltılmasına yönelik öneri paketi hazırlanması ile birlikte sigorta uygulamalarına başlanmaktadır. Alo Sigortam A.Ş., kurumlara yönelik çalışmaları  içinde kurumda çalışan kişilerin can, mal varlıklarını ve sorumluluklarını da  teminat kapsamına almak yönünde çalışmalar yapmaktadır.