Sorunuz mu var?
Bize yazın...
Çağrı Merkezi
(312) 230 2 230
Sigorta İstiyorum

Deneyimli sigorta uzmanlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Sizler için proje geliştiriyor, yeni çözümler üretiyoruz.

HEMEN TEKLİF AL

Ferdi Kaza Sigortası Hizmetimiz

Başınıza gelmesini hiç istemediğimiz fakat olması halinde hayat standartlarınızı önemli ölçüde etkileyecek kazalar karşısında siz ve aileniz için maddi güvence oluşturur.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, başınıza gelmesini hiç istemediğimiz fakat olması halinde hayat standartlarınızı önemli ölçüde etkileyecek kazalar karşısında siz ve aileniz için maddi güvence oluşturur. Bir kaza sonucu tedavi görmenizi gerektiren durumlarda veya vefat/sakatlık gibi yaşamsal riskler karşısında oluşabilecek gelir kaybınızı bu ürün ile güvence altına alabilirsiniz.

Hangi Teminatları İçerir?

Ferdi kaza sigortası kapsamında birden çok teminat verilebilmektedir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigorta süresi içinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde vefat etmeniz durumunda poliçenizde yer alan vefat teminatı tutarı poliçenizde belirtmiş olduğunuz lehtara, lehtar belirtmemiş iseniz yasal varislerinize ödenir.

Kaza Sonucu Gündelik Hastane Tazminat Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde hastanede yatarak tedavi görmenizi gerektiren durumlarda, hastanede yattığınız her bir gün için poliçenizde yazılı teminat tutar size ödenir.

Kaza Sonucu Sürekli Sakatlık Teminatı

Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları’nda tanımlanmış bulunan bir kaza neticesinde sürekli sakat kalmanız durumunda poliçenizde belirtilen teminat tutarı size ödenir.