2header-alosigortam

AloSigortam A.Ş | Sigortacılık Hizmetleri

Şirketimiz 10 Kişilik Ekibi, 8 Yetkili Acentelik, 3000 müşteri ve 6,000,000 TL yıllık üretimiyle sektörde kendini ispatlamış kurumsal bir yapıdır.

Sigorta sektöründe geniş bir portföye, bilgi ve deneyime sahiptir. Bireysel ve kurumsal riskleri doğru tesbit ederek analizleri profesyonel uzmanları aracılığıyla yapar. Bu risklerin fiyatlandırmasını piyasadaki rekabet ortamına uygun şartlarda düzenleyerek sizlere özel çözümler üretmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler;

işletmenin risklerinin tespiti, tanımlanması, değerlenmesi, riskleri azaltıcı ve yokedici önlemler sunulması, yok edilemeyen risklerin 3. şahıslara transferi ki başlıca yöntem sigortalamadır.

Alo Sigortam A.Ş. alanında  uzman kadrosuyla, kurumların fiziksel değerlerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence altına almadan önce; risklerin tanımlanması ve analiz edilmesi, olası  hasarların değerlendirilmesi ve risklere karşı uygulanacak koruma önlemlerinin  belirlenmesi amacıyla hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışma süresince ayrıca risklerin azaltılmasına yönelik öneri paketi hazırlanması ile birlikte sigorta uygulamalarına başlanmaktadır. Alo Sigortam A.Ş., kurumlara yönelik çalışmaları  içinde kurumda çalışan kişilerin can, mal varlıklarını ve sorumluluklarını da  teminat kapsamına almak yönünde çalışmalar yapmaktadır.

Kurumlara fiyat ve teminat kapsamı açısından en uygun sigorta çözümlerini sunmakta ve kurumsal yapısıyla  gerekli rekabet gücüne sahip bulunmaktadır. Sigorta yönetimi, riske göre özel şartların belirlenmesi ve sigorta şirketi alternatifli teklif çalışmalarıyla başlatılmakta, teklifin onaylanmasından sonra ise, poliçelerin en kısa sürede teslim edilmesiyle devam etmektedir. Şirketimiz ayrıca hizmet verdiği kurumların sigorta dönemi içinde gelişen ihtiyaçlarını takip ederek sigorta çözümleri önermektedir. Sigorta dönemi sonunda ise gerek risk yönetimi ve gerekse sigorta yönetimi başlıkları altında belirtilen çalışmalar yeni sigorta dönemi için tekrarlanmaktadır.

Müşterilerimiz Kasko fotokopilerini bize ulaştırmaları halinde, mesaj sistemimizle muayene tarihleri önceden kendilerine hatırlatılabilmektedir. Alo Sigortam A.Ş. Olarak elde ettiğimiz sayısız tecrübe ile, kurumların ve kurum müşterilerinin sigorta ihtiyaçları için projeler geliştiriyor, yeni çözümler üretiyoruz.

Kuruluşumuz

01/09/2005

Toplam Müşteri

3.000 *

Acente Sayısı

8 Yetkili Acente**

Çalışan Sayısı

10 Personel***

Yıllık Hacim

6,000,000 TL

İletişim

0312 230 2 230

www.alosigortam.com

* 2016 verilerine göre %10 sapma ile
** 2016/Aralık ayı itibariyle
*** Sigorta personeli

Sorunuz mu var?
Bize email ile yazın
Çağrı Merkezi
(312) 230 2 230
Sigorta İstiyorum

Deneyimli sigorta uzmanlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Sizler için proje geliştiriyor, yeni çözümler üretiyoruz.

HEMEN TEKLİF AL

Sigorta İhtiyaçlarınız İçin...